Nasza Oferta

Kontakt

tel.  503-333-101.

 


Witamy na Naszej stronie !

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w obrocie udziałami w spółkach, Prawa Handlowego jak i w zarządzaniu ich aktywami, z myślą o naszych Klientach, postanowiliśmy poszerzyć nasza ofertę miedzy innymi o;

Dofinansowanie dla Spółek w trudnej sytuacji, finansowej co ma na celu stworzenie alternatywy dla przedsiębiorców stojących przed zagrożeniem złożenia wniosku o upadłość lub upadłość likwidacyjną.

Nasza wiedza i doświadczenie jak i długoletnia obecność na rynku pozwala nam na wprowadzanie nowoczesnych i alternatywnych rozwiązań biznesowych.

Oczywiście wszystkie rozmowy są prowadzone po podpisaniu przez obie strony klauzuli o poufności.

Na naszej stronie Możecie Państwo znaleźć pełną ofertę o profilu działalności naszej Spółki.Aktulaności

eGospodarka.pl
Newsy

18.12.2018 Podróż służbowa przedsiębiorcy w podatku dochodowym

Przedsiębiorca będący w podróży służbowej, wydatki z nią związane może rozliczyć w kosztach podatkowych. W odróżnieniu od podróży... więcej »

18.12.2018 Rok 2019: kontrole, większe uprawnienia fiskusa i nowe podatki

Dobry gospodarz dba o swoich klientów. Niestety zasady tej zdaje się nie stosować polski fiskus względem podmiotów przynoszących największe... więcej »

18.12.2018 Czy fiskusowi trzeba zgłaszać umowę darowizny nieruchomości?

Skorzystanie z ulgi podatkowej w stosunku do darowizn od rodziny może być zastosowane pod warunkiem zawiadomienia o takiej darowiźnie fiskusa. Z... więcej »

« poprzednie 1 . [ 2 ] . 3 . 4 ... 47 następne »
źródło: eGospodarka.pl