Nasza Oferta

Kontakt

tel.  503-333-101.

 


Witamy na Naszej stronie !

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w obrocie udziałami w spółkach, Prawa Handlowego jak i w zarządzaniu ich aktywami, z myślą o naszych Klientach, postanowiliśmy poszerzyć nasza ofertę miedzy innymi o;

Dofinansowanie dla Spółek w trudnej sytuacji, finansowej co ma na celu stworzenie alternatywy dla przedsiębiorców stojących przed zagrożeniem złożenia wniosku o upadłość lub upadłość likwidacyjną.

Nasza wiedza i doświadczenie jak i długoletnia obecność na rynku pozwala nam na wprowadzanie nowoczesnych i alternatywnych rozwiązań biznesowych.

Oczywiście wszystkie rozmowy są prowadzone po podpisaniu przez obie strony klauzuli o poufności.

Na naszej stronie Możecie Państwo znaleźć pełną ofertę o profilu działalności naszej Spółki.Aktulaności

eGospodarka.pl
Newsy

16.06.2019 Wymiana informacji podatkowych: fiskus chce wiedzieć więcej

W kwietniu 2019 r zostały znowelizowane przepisy w zakresie wymiany informacji podatkowych. Z jednej strony poszerzyły one uprawnienia organów... więcej »

16.06.2019 Jak mierzyć i oceniać skuteczność mailingu. 5 najważniejszych wskaźników

Po przeprowadzonej kampanii czy zrealizowanym mailingu, warto zastanowić się jakie przyniosła efekty i jaka była jej skuteczność. Na co... więcej »

16.06.2019 Świat: wydarzenia tygodnia 24/2019

Wakacje za pasem, morze, góry, a może mniej standardowe pomysły? Aż 61% Polaków ma już sprecyzowane plany na wakacje 2019, zamierzają na nie... więcej »

« poprzednie 1 . 2 . [ 3 ] . 4 . 5 ... 45 następne »
źródło: eGospodarka.pl