Nasza Oferta

Kontakt

tel.  503-333-101.

 


Witamy na Naszej stronie !

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w obrocie udziałami w spółkach, Prawa Handlowego jak i w zarządzaniu ich aktywami, z myślą o naszych Klientach, postanowiliśmy poszerzyć nasza ofertę miedzy innymi o;

Dofinansowanie dla Spółek w trudnej sytuacji, finansowej co ma na celu stworzenie alternatywy dla przedsiębiorców stojących przed zagrożeniem złożenia wniosku o upadłość lub upadłość likwidacyjną.

Nasza wiedza i doświadczenie jak i długoletnia obecność na rynku pozwala nam na wprowadzanie nowoczesnych i alternatywnych rozwiązań biznesowych.

Oczywiście wszystkie rozmowy są prowadzone po podpisaniu przez obie strony klauzuli o poufności.

Na naszej stronie Możecie Państwo znaleźć pełną ofertę o profilu działalności naszej Spółki.Aktulaności

eGospodarka.pl
Newsy

22.02.2019 Firmy pożyczkowe czekają na 1,5 mld zł

Na przestrzeni ostatnich czterech lat zadłużenie Polaków wobec firm pożyczkowych wzrosło niemal trzykrotnie, osiągając poziom 1,49 mld... więcej »

22.02.2019 Wzrost rynku obnaża słabość finansową firm budowlanych

W 2018 roku dynamika liczny niewypłacalności w branży budowlanej sięgnęła 14% rdr i niestety nic nie wskazuje na to, aby ten rok przyniósł... więcej »

22.02.2019 Budżet państwa wart mniej niż zasoby mieszkaniowe

Jak wylicza Open Finance, całkowite zasoby mieszkaniowe 17 największych miast w Polsce wart jest 1367 mld zł. Za 1/3 tej sumy odpowiada - co nie... więcej »

« poprzednie 1 . 2 . 3 . [ 4 ] . 5 . 6 ... 53 następne »
źródło: eGospodarka.pl