Nasza Oferta

Kontakt

tel.  503-333-101.

 


Witamy na Naszej stronie !

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w obrocie udziałami w spółkach, Prawa Handlowego jak i w zarządzaniu ich aktywami, z myślą o naszych Klientach, postanowiliśmy poszerzyć nasza ofertę miedzy innymi o;

Dofinansowanie dla Spółek w trudnej sytuacji, finansowej co ma na celu stworzenie alternatywy dla przedsiębiorców stojących przed zagrożeniem złożenia wniosku o upadłość lub upadłość likwidacyjną.

Nasza wiedza i doświadczenie jak i długoletnia obecność na rynku pozwala nam na wprowadzanie nowoczesnych i alternatywnych rozwiązań biznesowych.

Oczywiście wszystkie rozmowy są prowadzone po podpisaniu przez obie strony klauzuli o poufności.

Na naszej stronie Możecie Państwo znaleźć pełną ofertę o profilu działalności naszej Spółki.Aktulaności

eGospodarka.pl
Newsy

15.05.2019 Zaliczka na zakup samochodu: termin złożenia VAT-26

Przy zakupie samochodu z przedpłatą to zaliczka jest pierwszym wydatkiem ponoszonym w tym celu. To data jej wpłaty wyznacza w związku z tym... więcej »

15.05.2019 Zmiana formy opodatkowania po otwarciu firmy

Podatnik otwierający firmę ma prawo do zmiany wybranej formy opodatkowania do dnia uzyskania pierwszego przychodu. Chodzi tutaj jednak o taki... więcej »

15.05.2019 TFI: sprzedaż i umorzenia IV 2019

2017 rok bardzo dobrze zapisał się w historii rynku TFI, a wyniki zanotowane na początku 2018 roku dawały realną szansę na kontynuację... więcej »

« poprzednie 1 ... 46 . 47 . [ 48 ] . 49 . 50 ... 61 następne »
źródło: eGospodarka.pl