Nasza Oferta

Kontakt

tel.  503-333-101.

 


Witamy na Naszej stronie !

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w obrocie udziałami w spółkach, Prawa Handlowego jak i w zarządzaniu ich aktywami, z myślą o naszych Klientach, postanowiliśmy poszerzyć nasza ofertę miedzy innymi o;

Dofinansowanie dla Spółek w trudnej sytuacji, finansowej co ma na celu stworzenie alternatywy dla przedsiębiorców stojących przed zagrożeniem złożenia wniosku o upadłość lub upadłość likwidacyjną.

Nasza wiedza i doświadczenie jak i długoletnia obecność na rynku pozwala nam na wprowadzanie nowoczesnych i alternatywnych rozwiązań biznesowych.

Oczywiście wszystkie rozmowy są prowadzone po podpisaniu przez obie strony klauzuli o poufności.

Na naszej stronie Możecie Państwo znaleźć pełną ofertę o profilu działalności naszej Spółki.Aktulaności

eGospodarka.pl
Newsy

11.04.2019 Wymiana opon: 7 wiosennych porad dla kierowców

Śnieg, lód, niskie temperatury, sól na drogach. To tylko niektóre z zimowych niedogodności, na które narzekają kierowcy. To wszystko już na... więcej »

11.04.2019 Za wysokie podatki i koszty pracy

Warunki prowadzenia biznesu w naszym kraju ciągle nie należą do idealnych. Z najnowszego badania zrealizowanego przez Maison & Partners na... więcej »

11.04.2019 Na kłopoty w biznesie układ ratalny ZUS

Biznes nie zawsze idzie dobrze. Aby firma wpadła w tarapaty wystarczy zła decyzja lub spadek koniunktury. Brak płynności finansowej często... więcej »

« poprzednie 1 ... 50 . 51 . [ 52 ] . 53 . 54 ... 56 następne »
źródło: eGospodarka.pl