Nasza Oferta

Kontakt

tel.  503-333-101.

 


Witamy na Naszej stronie !

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w obrocie udziałami w spółkach, Prawa Handlowego jak i w zarządzaniu ich aktywami, z myślą o naszych Klientach, postanowiliśmy poszerzyć nasza ofertę miedzy innymi o;

Dofinansowanie dla Spółek w trudnej sytuacji, finansowej co ma na celu stworzenie alternatywy dla przedsiębiorców stojących przed zagrożeniem złożenia wniosku o upadłość lub upadłość likwidacyjną.

Nasza wiedza i doświadczenie jak i długoletnia obecność na rynku pozwala nam na wprowadzanie nowoczesnych i alternatywnych rozwiązań biznesowych.

Oczywiście wszystkie rozmowy są prowadzone po podpisaniu przez obie strony klauzuli o poufności.

Na naszej stronie Możecie Państwo znaleźć pełną ofertę o profilu działalności naszej Spółki.Aktulaności

eGospodarka.pl
Newsy

15.05.2019 3 filary cyfryzacji miejsc pracy

Kultura organizacyjna, przestrzeń do pracy oraz zasoby organizacyjne. To - jak przekonują IDC oraz VMware - trzy zasadnicze filary cyfryzacji... więcej »

15.05.2019 Umowy najmu w centrach handlowych - klauzula dot. rozliczenia kosztów wspólnych

Artykuł omawia jedną z najbardziej kontrowersyjnych klauzul spornych w umowie najmu lokalu w centrum handlowym, a mianowicie klauzulę... więcej »

15.05.2019 Zarabianie przez Internet? Sprawdź jakie to proste z LeadStar.pl!

W dobie dzisiejszego Internetu, do którego dostęp ma niemalże każdy przeciętny Polak, wielu z nas szuka sposobu na umiejętne wykorzystanie... więcej »

« poprzednie 1 ... 52 . 53 . [ 54 ] . 55 . 56 ... 61 następne »
źródło: eGospodarka.pl