Nasza Oferta

Kontakt

tel.  503-333-101.

 


Witamy na Naszej stronie !

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w obrocie udziałami w spółkach, Prawa Handlowego jak i w zarządzaniu ich aktywami, z myślą o naszych Klientach, postanowiliśmy poszerzyć nasza ofertę miedzy innymi o;

Dofinansowanie dla Spółek w trudnej sytuacji, finansowej co ma na celu stworzenie alternatywy dla przedsiębiorców stojących przed zagrożeniem złożenia wniosku o upadłość lub upadłość likwidacyjną.

Nasza wiedza i doświadczenie jak i długoletnia obecność na rynku pozwala nam na wprowadzanie nowoczesnych i alternatywnych rozwiązań biznesowych.

Oczywiście wszystkie rozmowy są prowadzone po podpisaniu przez obie strony klauzuli o poufności.

Na naszej stronie Możecie Państwo znaleźć pełną ofertę o profilu działalności naszej Spółki.Aktulaności

eGospodarka.pl
Newsy

22.02.2019 Prywatne akademiki, czyli inwestorzy patrzą na studentów

Rekordowo niskie stopy procentowe i coraz niższe stopy kapitalizacji na rynku nieruchomości powodują, że inwestorzy zaczynają się rozglądać... więcej »

22.02.2019 Sprzedaż nowych samochodów I 2019

W styczniu bieżącego roku z polskich salonów wyjechało 46 tys. nowych osobówek, a więc niemal tyle samo, co rok wcześniej (spadek 0,3% r/r)... więcej »

22.02.2019 Smartfon Samsung Galaxy Fold

Samsung Galaxy Fold to składany smartfon z 7,3 calowym wyświetlaczem po rozłożeniu i 4,6 calowym na obudowie urządzenia. Ma 12 GB pamięci RAM... więcej »

« poprzednie 1 ... 5 . 6 . [ 7 ] . 8 . 9 ... 53 następne »
źródło: eGospodarka.pl