Nasza Oferta

Kontakt

tel.  503-333-101.

tel.  600-709-720.


Witamy na Naszej stronie !

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w obrocie udziałami w spółkach, Prawa Handlowego jak i w zarządzaniu ich aktywami, z myślą o naszych Klientach, postanowiliśmy poszerzyć nasza ofertę miedzy innymi o;

Dofinansowanie dla Spółek w trudnej sytuacji, finansowej co ma na celu stworzenie alternatywy dla przedsiębiorców stojących przed zagrożeniem złożenia wniosku o upadłość lub upadłość likwidacyjną.

Nasza wiedza i doświadczenie jak i długoletnia obecność na rynku pozwala nam na wprowadzanie nowoczesnych i alternatywnych rozwiązań biznesowych.

Oczywiście wszystkie rozmowy są prowadzone po podpisaniu przez obie strony klauzuli o poufności.

Na naszej stronie Możecie Państwo znaleźć pełną ofertę o profilu działalności naszej Spółki.Aktulaności

eGospodarka.pl
Newsy

17.01.2018 Ile kosztowały nowe mieszkania w IV kw. 2017 r.?

W IV kwartale br. nowe mieszkania nie narzekały na brak zainteresowania ze strony nabywców. Była to m.in. zasługa zapobiegliwości Polaków,... więcej »

17.01.2018 Wtórny rynek nieruchomości XII 2017

Jak wtórny rynek nieruchomości radził sobie w ostatnim miesiącu bieżącego roku? Z najnowszego raportu Metrohouse i Expandera wynika, że... więcej »

17.01.2018 Rynek kredytów hipotecznych I 2018

Jak wygląda obecnie rynek kredytów hipotecznych? Najnowszy raport Metrohouse i Expandera informuje m.in. o nadspodziewanie szybki końcu programu... więcej »

« poprzednie 1 . [ 2 ] . 3 . 4 ... 54 następne »
źródło: eGospodarka.pl