Nasza Oferta

Kontakt

tel.  503-333-101.

 


Witamy na Naszej stronie !

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w obrocie udziałami w spółkach, Prawa Handlowego jak i w zarządzaniu ich aktywami, z myślą o naszych Klientach, postanowiliśmy poszerzyć nasza ofertę miedzy innymi o;

Dofinansowanie dla Spółek w trudnej sytuacji, finansowej co ma na celu stworzenie alternatywy dla przedsiębiorców stojących przed zagrożeniem złożenia wniosku o upadłość lub upadłość likwidacyjną.

Nasza wiedza i doświadczenie jak i długoletnia obecność na rynku pozwala nam na wprowadzanie nowoczesnych i alternatywnych rozwiązań biznesowych.

Oczywiście wszystkie rozmowy są prowadzone po podpisaniu przez obie strony klauzuli o poufności.

Na naszej stronie Możecie Państwo znaleźć pełną ofertę o profilu działalności naszej Spółki.Aktulaności

eGospodarka.pl
Newsy

23.10.2018 Czy przyszłość pracy tymczasowej jest zagrożona?

Z danych Polskiego Forum HR, członka Konfederacji Lewiatan, wynika że w drugim kwartale br. liczba pracowników tymczasowych zmniejszyła się o... więcej »

23.10.2018 Fresenius Kabi Polska znowu inwestuje na terenie ŁSSE

Fresenius Kabi Polska, globalna firma działającą w obszarze opieki zdrowotnej, po raz kolejny inwestuje na terenie ŁSSE. Tym razem przeznacza... więcej »

23.10.2018 Wolny zawód: wysokie zarobki i niska emerytura

Lekarz prowadzący własną praktykę, weterynarz, adwokat, architekt czy pracujący we własnym gabinecie psycholog to tylko niektóre z osób... więcej »

« poprzednie 1 . [ 2 ] . 3 . 4 ... 52 następne »
źródło: eGospodarka.pl