Nasza Oferta

Kontakt

tel.  503-333-101.

 


Witamy na Naszej stronie !

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w obrocie udziałami w spółkach, Prawa Handlowego jak i w zarządzaniu ich aktywami, z myślą o naszych Klientach, postanowiliśmy poszerzyć nasza ofertę miedzy innymi o;

Dofinansowanie dla Spółek w trudnej sytuacji, finansowej co ma na celu stworzenie alternatywy dla przedsiębiorców stojących przed zagrożeniem złożenia wniosku o upadłość lub upadłość likwidacyjną.

Nasza wiedza i doświadczenie jak i długoletnia obecność na rynku pozwala nam na wprowadzanie nowoczesnych i alternatywnych rozwiązań biznesowych.

Oczywiście wszystkie rozmowy są prowadzone po podpisaniu przez obie strony klauzuli o poufności.

Na naszej stronie Możecie Państwo znaleźć pełną ofertę o profilu działalności naszej Spółki.Aktulaności

eGospodarka.pl
Newsy

24.05.2019 Jak zmiana pokoleniowa wpływa na ubezpieczenia na życie?

Młode pokolenia to dla marek coraz ważniejsi klienci i branża ubezpieczeń na życie nie jest pod tym względem żadnym wyjątkiem. jest sporo.... więcej »

24.05.2019 Jak się ma dojrzałość cyberbezpieczeństwa?

Jak prezentuje się dziś dojrzałość cyberbezpieczeństwa w organizacjach? Kto radzi sobie na tym polu najlepiej? ODpowiedzi na te pytania... więcej »

24.05.2019 Rozliczenie z fiskusem zakupu samochodu. Wypełniamy PCC-3

Zakup samochodu z drugiej ręki na podstawie umowy kupna sprzedaży wiąże się z zapłatą podatku od czynności cywilnoprawnych. Stawka podatku... więcej »

« poprzednie 1 . [ 2 ] . 3 . 4 ... 54 następne »
źródło: eGospodarka.pl