Nasza Oferta

Kontakt

tel.  503-333-101.

 


Witamy na Naszej stronie !

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w obrocie udziałami w spółkach, Prawa Handlowego jak i w zarządzaniu ich aktywami, z myślą o naszych Klientach, postanowiliśmy poszerzyć nasza ofertę miedzy innymi o;

Dofinansowanie dla Spółek w trudnej sytuacji, finansowej co ma na celu stworzenie alternatywy dla przedsiębiorców stojących przed zagrożeniem złożenia wniosku o upadłość lub upadłość likwidacyjną.

Nasza wiedza i doświadczenie jak i długoletnia obecność na rynku pozwala nam na wprowadzanie nowoczesnych i alternatywnych rozwiązań biznesowych.

Oczywiście wszystkie rozmowy są prowadzone po podpisaniu przez obie strony klauzuli o poufności.

Na naszej stronie Możecie Państwo znaleźć pełną ofertę o profilu działalności naszej Spółki.Aktulaności

eGospodarka.pl
Newsy

24.05.2019 Budowa stoisk targowych na ryczałcie ewidencjonowanym

W wydawanych interpretacjach fiskus potwierdza, że do świadczonych usług budowlanych podatnicy winni stosować 5,5% stawkę ryczałtu... więcej »

24.05.2019 5 trendów technologicznych w branży automotive

Wyświetlacze ciekłokrystaliczne LCD i AR, Czarne skrzynki i nowe systemy wspomagania w samochodach, Komunikacja V2X, Carsharing oraz autonomiczna... więcej »

24.05.2019 Pracownicy z Ukrainy szturmują ZUS

Ze statystyk ZUS wynika, że dziś ubezpieczenie społeczne w naszym kraju opłaca prawie 610 tys. obcokrajowców, co jest wynikiem pięciokrotnie... więcej »

« poprzednie 1 . 2 . [ 3 ] . 4 . 5 ... 61 następne »
źródło: eGospodarka.pl