Nasza Oferta

Kontakt

tel.  503-333-101.

tel.  600-709-720.


Witamy na Naszej stronie !

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w obrocie udziałami w spółkach, Prawa Handlowego jak i w zarządzaniu ich aktywami, z myślą o naszych Klientach, postanowiliśmy poszerzyć nasza ofertę miedzy innymi o;

Dofinansowanie dla Spółek w trudnej sytuacji, finansowej co ma na celu stworzenie alternatywy dla przedsiębiorców stojących przed zagrożeniem złożenia wniosku o upadłość lub upadłość likwidacyjną.

Nasza wiedza i doświadczenie jak i długoletnia obecność na rynku pozwala nam na wprowadzanie nowoczesnych i alternatywnych rozwiązań biznesowych.

Oczywiście wszystkie rozmowy są prowadzone po podpisaniu przez obie strony klauzuli o poufności.

Na naszej stronie Możecie Państwo znaleźć pełną ofertę o profilu działalności naszej Spółki.Aktulaności

eGospodarka.pl
Newsy

17.01.2018 Polski rynek nieruchomości handlowych 2016

Całkowita podaż nowoczesnych powierzchni handlowych w Polsce wynosi obecnie 13,8 mln mkw., z czego zdecydowana większość to centra handlowe.... więcej »

17.01.2018 Najbardziej poszukiwani pracownicy 2017. Podsumowanie

W minionym roku stopa bezrobocia w naszym kraju oscylowała wokół 7%. To dobre wieści, ale niestety nie dla wszystkich. Pracodawcy zgłaszali... więcej »

17.01.2018 Kilka dni na zmianę zasad rozliczania podatków (formy opodatkowania)

Karta podatkowa to prostota rozliczeń i stały podatek bez względu na wysokość uzyskanych dochodów. Ryczałt ewidencjonowany to z kolei... więcej »

« poprzednie 1 . 2 . [ 3 ] . 4 . 5 ... 54 następne »
źródło: eGospodarka.pl