Nasza Oferta

Kontakt

tel.  503-333-101.

tel.  600-709-720.


Witamy na Naszej stronie !

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w obrocie udziałami w spółkach, Prawa Handlowego jak i w zarządzaniu ich aktywami, z myślą o naszych Klientach, postanowiliśmy poszerzyć nasza ofertę miedzy innymi o;

Dofinansowanie dla Spółek w trudnej sytuacji, finansowej co ma na celu stworzenie alternatywy dla przedsiębiorców stojących przed zagrożeniem złożenia wniosku o upadłość lub upadłość likwidacyjną.

Nasza wiedza i doświadczenie jak i długoletnia obecność na rynku pozwala nam na wprowadzanie nowoczesnych i alternatywnych rozwiązań biznesowych.

Oczywiście wszystkie rozmowy są prowadzone po podpisaniu przez obie strony klauzuli o poufności.

Na naszej stronie Możecie Państwo znaleźć pełną ofertę o profilu działalności naszej Spółki.Aktulaności

eGospodarka.pl
Newsy

25.09.2017 Metropoint Office - Asbud buduje biura na własność

Przy ulicy Grzybowskiej 85C, na warszawskiej Woli powstaje najnowsza inwestycja biurowa Grupy Asbud. Metropoint Office to dziesięciopiętrowy... więcej »

25.09.2017 Osiedle Recanto - nowe mieszkania w Łodzi

Spółka Mota-Engil Real Estate Managementruszyła ze przedsprzedażą lokali realizowanych w ramach swojej kolejnej już łódzkiej inwestycji.... więcej »

25.09.2017 Kto odpowie za mobbing w miejscu pracy?

Zdefiniowane w Kodeksie pracy pojęcie mobbingu oznacza skierowane przeciwko pracownikowi nękanie, zastraszanie, poniżanie czy ośmieszanie.... więcej »

« poprzednie 1 . 2 . [ 3 ] . 4 . 5 ... 46 następne »
źródło: eGospodarka.pl