Nasza Oferta

Kontakt

tel.  503-333-101.

 


Witamy na Naszej stronie !

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w obrocie udziałami w spółkach, Prawa Handlowego jak i w zarządzaniu ich aktywami, z myślą o naszych Klientach, postanowiliśmy poszerzyć nasza ofertę miedzy innymi o;

Dofinansowanie dla Spółek w trudnej sytuacji, finansowej co ma na celu stworzenie alternatywy dla przedsiębiorców stojących przed zagrożeniem złożenia wniosku o upadłość lub upadłość likwidacyjną.

Nasza wiedza i doświadczenie jak i długoletnia obecność na rynku pozwala nam na wprowadzanie nowoczesnych i alternatywnych rozwiązań biznesowych.

Oczywiście wszystkie rozmowy są prowadzone po podpisaniu przez obie strony klauzuli o poufności.

Na naszej stronie Możecie Państwo znaleźć pełną ofertę o profilu działalności naszej Spółki.Aktulaności

eGospodarka.pl
Newsy

05.11.2018 Jak wybrać dysk SSD do gier?

Dyski SSD zjednały sobie całkiem pokaźną rzeszę amatorów, za co w znacznej mierze odpowiada szybkość, z jaką zapisują i odczytują dane.... więcej »

05.11.2018 Prywatne akademiki i domy seniora. Tu tkwi potencjał

Inwestowanie w nieruchomości ciągle cieszy się popularnością. Inwestorzy nie ustają jednak w poszukiwaniu produktów, które zagwarantują im... więcej »

05.11.2018 Przemysł 4.0, czyli o opieszałości producentów

Coraz większe ilości przetwarzanych danych, sprawne zarządzanie i elastyczność produkcji i zorientowanie jej na potrzeby klienta to zaledwie... więcej »

« poprzednie 1 ... 45 . 46 . [ 47 ] . 48 . 49 . 50 następne »
źródło: eGospodarka.pl