Nasza Oferta

Kontakt

tel.  503-333-101.

 


Witamy na Naszej stronie !

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w obrocie udziałami w spółkach, Prawa Handlowego jak i w zarządzaniu ich aktywami, z myślą o naszych Klientach, postanowiliśmy poszerzyć nasza ofertę miedzy innymi o;

Dofinansowanie dla Spółek w trudnej sytuacji, finansowej co ma na celu stworzenie alternatywy dla przedsiębiorców stojących przed zagrożeniem złożenia wniosku o upadłość lub upadłość likwidacyjną.

Nasza wiedza i doświadczenie jak i długoletnia obecność na rynku pozwala nam na wprowadzanie nowoczesnych i alternatywnych rozwiązań biznesowych.

Oczywiście wszystkie rozmowy są prowadzone po podpisaniu przez obie strony klauzuli o poufności.

Na naszej stronie Możecie Państwo znaleźć pełną ofertę o profilu działalności naszej Spółki.Aktulaności

eGospodarka.pl
Newsy

06.01.2019 Postępowanie karne skarbowe a przedawnienie podatków

Podatki co do zasady przedawniają się po 5 latach licząc od końca roku, w którym upłynął termin ich płatności. Termin ten fiskus może... więcej »

06.01.2019 Ford Fiesta Active 1.0 Ecoboost 125 KM - wiecznie młoda

Ford Fiesta Active 1.0 Ecoboost 125 KM ma unowocześniony wygląd, szczególnie dzięki przednim reflektorom LED. Do tego wersja ta otrzmała nowe... więcej »

06.01.2019 Produkcja przemysłowa szuka pracowników

Poszukujesz pracy w produkcji przemysłowej? Sygnały dochodzące z rynku dowodzą, że znalezienie zatrudnienia nie powinno być trudne - plany... więcej »

« poprzednie 1 ... 47 . 48 . [ 49 ] . 50 następne »
źródło: eGospodarka.pl