Nasza Oferta

Kontakt

tel.  503-333-101.

 


Witamy na Naszej stronie !

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w obrocie udziałami w spółkach, Prawa Handlowego jak i w zarządzaniu ich aktywami, z myślą o naszych Klientach, postanowiliśmy poszerzyć nasza ofertę miedzy innymi o;

Dofinansowanie dla Spółek w trudnej sytuacji, finansowej co ma na celu stworzenie alternatywy dla przedsiębiorców stojących przed zagrożeniem złożenia wniosku o upadłość lub upadłość likwidacyjną.

Nasza wiedza i doświadczenie jak i długoletnia obecność na rynku pozwala nam na wprowadzanie nowoczesnych i alternatywnych rozwiązań biznesowych.

Oczywiście wszystkie rozmowy są prowadzone po podpisaniu przez obie strony klauzuli o poufności.

Na naszej stronie Możecie Państwo znaleźć pełną ofertę o profilu działalności naszej Spółki.Aktulaności

eGospodarka.pl
Newsy

05.11.2018 Nowe inwestycje mieszkaniowe na Pomorzu

INPRO SA planuje inwestycje mieszkaniowe na Pomorzu. Tym razem nowe mieszkania powstaną w Gdańsku (Osiedle Start), Gdyni (Osiedle Zenit), Rumi... więcej »

05.11.2018 Komornik też sprzedaje nieruchomość bez VAT

Sprzedaż nieruchomości zabudowanych, która ma miejsce po upływie co najmniej 2 lat od ich pierwszego zasiedlenia, co do zasady korzysta ze... więcej »

05.11.2018 Polska, czyli najszybszy rynek biurowy w CEE

Rynek inwestycyjny w Polsce to lider regionu CEE. Wartość transakcji, które zawarto w bieżącym roku nad Wisłą przekroczyła 5 mld euro, z... więcej »

« poprzednie 1 ... 47 . 48 . [ 49 ] . 50 następne »
źródło: eGospodarka.pl