Nasza Oferta

Kontakt

tel.  503-333-101.

tel.  600-709-720.


Witamy na Naszej stronie !

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w obrocie udziałami w spółkach, Prawa Handlowego jak i w zarządzaniu ich aktywami, z myślą o naszych Klientach, postanowiliśmy poszerzyć nasza ofertę miedzy innymi o;

Dofinansowanie dla Spółek w trudnej sytuacji, finansowej co ma na celu stworzenie alternatywy dla przedsiębiorców stojących przed zagrożeniem złożenia wniosku o upadłość lub upadłość likwidacyjną.

Nasza wiedza i doświadczenie jak i długoletnia obecność na rynku pozwala nam na wprowadzanie nowoczesnych i alternatywnych rozwiązań biznesowych.

Oczywiście wszystkie rozmowy są prowadzone po podpisaniu przez obie strony klauzuli o poufności.

Na naszej stronie Możecie Państwo znaleźć pełną ofertę o profilu działalności naszej Spółki.Aktulaności

eGospodarka.pl
Newsy

19.06.2018 Egzekucja z praw majątkowych do domeny internetowej

W czasach, gdy postęp technologiczny gra w zasadzie pierwsze skrzypce, pojawiają się nowe możliwości zaspokojenia należności wierzycieli, w... więcej »

19.06.2018 Polacy o cyberbezpieczeństwie banków

Polacy są nadspodziewanymi optymistami, jeżeli chodzi o cyberbezpieczeństwo bankowania w sieci. Ze zrealizowanego na zlecenie Związku Banków... więcej »

19.06.2018 Rynek powierzchni magazynowych i przemysłowych w I kw. 2018

Według najnowszego raportu BNP Paribas Real Estate Poland , w minionym roku całkowity wolumen rynku nowoczesnych powierzchni magazynowych... więcej »

« poprzednie 1 ... 3 . 4 . [ 5 ] . 6 . 7 ... 51 następne »
źródło: eGospodarka.pl