Nasza Oferta

Kontakt

tel.  503-333-101.

tel.  600-709-720.


Witamy na Naszej stronie !

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w obrocie udziałami w spółkach, Prawa Handlowego jak i w zarządzaniu ich aktywami, z myślą o naszych Klientach, postanowiliśmy poszerzyć nasza ofertę miedzy innymi o;

Dofinansowanie dla Spółek w trudnej sytuacji, finansowej co ma na celu stworzenie alternatywy dla przedsiębiorców stojących przed zagrożeniem złożenia wniosku o upadłość lub upadłość likwidacyjną.

Nasza wiedza i doświadczenie jak i długoletnia obecność na rynku pozwala nam na wprowadzanie nowoczesnych i alternatywnych rozwiązań biznesowych.

Oczywiście wszystkie rozmowy są prowadzone po podpisaniu przez obie strony klauzuli o poufności.

Na naszej stronie Możecie Państwo znaleźć pełną ofertę o profilu działalności naszej Spółki.Aktulaności

eGospodarka.pl
Newsy

17.01.2018 Nowa ustawa deweloperska będzie chronić jeszcze lepiej?

Ustawa deweloperska zostanie najprawdopodobniej gruntownie znowelizowana. W przygotowanych założeniach Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów... więcej »

17.01.2018 Monitor Rynku Pracy IV kw. 2017 r.

Na rynku pracy ponownie odczuwalne są dobre nastroje pracowników. Najnowsza 30. już edycja realizowanego przez Randstad badania "Monitor Rynku... więcej »

17.01.2018 Wizja przyszłości 2040

Samochody autonomiczne, wzrost znaczenia sharing economy, rozwój coworkingu, wirtualna rzeczywistość. To zaledwie wierzchołek góry lodowej.... więcej »

« poprzednie 1 ... 3 . 4 . [ 5 ] . 6 . 7 ... 54 następne »
źródło: eGospodarka.pl