Nasza Oferta

Kontakt

tel.  503-333-101.

 


Witamy na Naszej stronie !

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w obrocie udziałami w spółkach, Prawa Handlowego jak i w zarządzaniu ich aktywami, z myślą o naszych Klientach, postanowiliśmy poszerzyć nasza ofertę miedzy innymi o;

Dofinansowanie dla Spółek w trudnej sytuacji, finansowej co ma na celu stworzenie alternatywy dla przedsiębiorców stojących przed zagrożeniem złożenia wniosku o upadłość lub upadłość likwidacyjną.

Nasza wiedza i doświadczenie jak i długoletnia obecność na rynku pozwala nam na wprowadzanie nowoczesnych i alternatywnych rozwiązań biznesowych.

Oczywiście wszystkie rozmowy są prowadzone po podpisaniu przez obie strony klauzuli o poufności.

Na naszej stronie Możecie Państwo znaleźć pełną ofertę o profilu działalności naszej Spółki.Aktulaności

eGospodarka.pl
Newsy

14.06.2019 Candidate Experience? Buduj go wespół zespół z agencją

Polski rynek pracy ma się bardzo dobrze. Jego intensywny rozwój wymaga jednak obserwacji i dostosowania się do zachodzących zmian. Przed takim... więcej »

14.06.2019 Odpłatny dział spadku w podatku od spadków i darowizn

Podatkowi od spadków i darowizn podlega m.in. nabycie spadku czy nieodpłatne zniesienie współwłasności. Dział spadku jest instytucją... więcej »

14.06.2019 Zwolnienie z PIT dla młodych szersze niż zapowiadano

Znamy projekt nowelizacji ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, która to ma wprowadzić zwolnienie od tego podatku przychody osób do... więcej »

« poprzednie 1 ... 4 . 5 . [ 6 ] . 7 . 8 ... 45 następne »
źródło: eGospodarka.pl