Strona główna
Internet
Tutaj jesteś
Internet

Najnowocześniejszy system, bez dodatkowych opłat!

Data publikacji 13 listopada 2020

Jeśli zastanawiałeś się jak stworzyć sprawny system rezerwacji noclegów dla swoich gości, nie musisz już szukać dalej. System IdoBooking zawiera w sobie wszystko, czego potrzebujesz. Wybierając IdoBooking, wybierasz nowoczesności i integrację z platformami takimi jak Airbnb, Booking.com, Expedia oraz wiele innych. Nie musisz podpisywać żadnych umów terminowych, a zasady współpracy są jasne i proste. Możesz dopasować model rozliczania do siebie i przetestować usługi, zanim się na nie zdecydujesz. Dodatkowo otrzymujesz nieograniczone i darmowe wsparcie techniczne od specjalistów z ogromną wiedzą. Wszystkie nowe funkcje systemu rezerwacji noclegów i integrację stron zyskujesz bez dodatkowych kosztów. Cały pakiet usług dostępny jest w systemie IdoBooking.

Co zyskujesz, wybierając IdoBooking?

W systemie rezerwacji IdoBooking można wyróżnić pięć elementów. Przede wszystkim booking engine, czyli główną stronę połączoną ze stroną internetową i facebookiem, którą możesz zarządzać w prosty sposób za pomocą panelu administracyjnego, stworzonego również w wersji mobilnej. Ponadto channel manager, który jest synchronizowany z Twoim kalendarzem i cenami z innych serwisów noclegowych. Wizytówkę online, która ułatwi Ci komunikację z klientami oraz zintegrowany system płatności online! To kompleksowy pakiet, którego potrzebujesz w swoim systemie rezerwacji noclegów. Dzięki niemu Twoi goście będą zawsze zadowoleni i za każdym razem będą chętnie wracać.

Dla kogo jest IdoBooking? Dla każdego!

Nie ważne czy posiadasz jeden obiekt, czy jesteś właścicielem całej sieci. System rezerwacji noclegów jest potrzebny zarówno w dużych jak i małych obiektach, aby usprawnić pracę. Jest to pakiet, który ułatwia zarządzanie rezerwacjami krótkoterminowymi. Nie musisz go nigdzie instalować, bo wszystkie dane zapisane są w chmurze i możesz z niego korzystać w dowolnym miejscu, gdzie tylko masz dostęp do internetu. W IdoBooking możesz zarówno stworzyć system do rezerwacji online, ale także możesz synchronizować go z innymi portalami takimi jak Booking. com, Airbnb. W czasie rzeczywistym wszystko się ze sobą aktualizuje, a Ty będziesz mógł zarządzać wszystkim z jednego centralnego systemu rezerwacji noclegów. Twoja strona zyska nowy klarowny dla odbiorców wygląd, a ty większy komfort pracy. Przyciągniesz nowych klientów i będziesz zarabiać więcej. A to wszystko jest możliwe, jednocześnie optymalizując wydatki, dlatego że wybierasz IdoBooking.

Redakcja abinvesting.pl

Jesteśmy redakcją poświęcona finansom, biznesowi i rozwojowi osobistemu. Dzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami dotyczącymi zarządzania finansami, rozwijania umiejętności biznesowych oraz budowania pozytywnych nawyków i relacji.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?