abinvesting.pl

Strona o finansach, biznesie i rozwoju osobistym.

Internet

Najnowocześniejszy system, bez dodatkowych opłat!

Jeśli zastanawiałeś się jak stworzyć sprawny system rezerwacji noclegów dla swoich gości, nie musisz już szukać dalej. System IdoBooking zawiera w sobie wszystko, czego potrzebujesz. Wybierając IdoBooking, wybierasz nowoczesności i integrację z platformami takimi jak Airbnb, Booking.com, Expedia oraz wiele innych. Nie musisz podpisywać żadnych umów terminowych, a zasady współpracy są jasne i proste. Możesz dopasować model rozliczania do siebie i przetestować usługi, zanim się na nie zdecydujesz. Dodatkowo otrzymujesz nieograniczone i darmowe wsparcie techniczne od specjalistów z ogromną wiedzą. Wszystkie nowe funkcje systemu rezerwacji noclegów i integrację stron zyskujesz bez dodatkowych kosztów. Cały pakiet usług dostępny jest w systemie IdoBooking.

Co zyskujesz, wybierając IdoBooking?

W systemie rezerwacji IdoBooking można wyróżnić pięć elementów. Przede wszystkim booking engine, czyli główną stronę połączoną ze stroną internetową i facebookiem, którą możesz zarządzać w prosty sposób za pomocą panelu administracyjnego, stworzonego również w wersji mobilnej. Ponadto channel manager, który jest synchronizowany z Twoim kalendarzem i cenami z innych serwisów noclegowych. Wizytówkę online, która ułatwi Ci komunikację z klientami oraz zintegrowany system płatności online! To kompleksowy pakiet, którego potrzebujesz w swoim systemie rezerwacji noclegów. Dzięki niemu Twoi goście będą zawsze zadowoleni i za każdym razem będą chętnie wracać.

Dla kogo jest IdoBooking? Dla każdego!

Nie ważne czy posiadasz jeden obiekt, czy jesteś właścicielem całej sieci. System rezerwacji noclegów jest potrzebny zarówno w dużych jak i małych obiektach, aby usprawnić pracę. Jest to pakiet, który ułatwia zarządzanie rezerwacjami krótkoterminowymi. Nie musisz go nigdzie instalować, bo wszystkie dane zapisane są w chmurze i możesz z niego korzystać w dowolnym miejscu, gdzie tylko masz dostęp do internetu. W IdoBooking możesz zarówno stworzyć system do rezerwacji online, ale także możesz synchronizować go z innymi portalami takimi jak Booking. com, Airbnb. W czasie rzeczywistym wszystko się ze sobą aktualizuje, a Ty będziesz mógł zarządzać wszystkim z jednego centralnego systemu rezerwacji noclegów. Twoja strona zyska nowy klarowny dla odbiorców wygląd, a ty większy komfort pracy. Przyciągniesz nowych klientów i będziesz zarabiać więcej. A to wszystko jest możliwe, jednocześnie optymalizując wydatki, dlatego że wybierasz IdoBooking.