Strona główna
Finanse
Tutaj jesteś
Finanse superbet kod promocyjny

Ocena polskiej reprezentacji na Mistrzostwach Świata

Data publikacji 12 grudnia 2022


Ocena polskiej reprezentacji na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Katarze nie jest jednoznaczna. Warto się z nią dokładniej zapoznać.

Bramkarze

Najlepszym polskim zawodnikiem na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej był bramkarz Wojciech Szczęsny. Bez jego udziału Polska nie awansowałaby do 1/8 finału. Podczas Mistrzostw Świata obronił aż dwa rzuty karne, z czego jeden strzelany był przez legendę piłki nożnej, Leo Messiego. Oprócz tego Wojciech Szczęsny zrealizował wiele skutecznych interwencji. Jego gra była w pełni poprawna i niezwykle udana.

Obrońcy

W polskiej reprezentacji na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Katarze znalazło się kilku fantastycznych obrońców. Wśród nich można wskazać przede wszystkim Bartosza Bereszyńskiego, który wykorzystywał swoje doświadczenie oraz bardzo dobrze się ustawiał. Oprócz niego na wyróżnienie zasługują tacy obrońcy, jak Kamil Glik oraz Matty Cash. Największym rozczarowaniem wśród obrońców był Jakub Kiwior, który praktycznie podczas każdego meczu popełniał błędy.

Pomocnicy

Gra pomocników polskiej reprezentacji na mundialu była dość zróżnicowana, dlatego trudno ocenić tę grupę jako całość. Na uwagę zasługują przede wszystkim Jakub Kamiński oraz Piotr Zieliński, którzy byli szybcy i mieli opanowaną doskonałą technikę gry. Na uwagę zasługuje również Przemysław Frankowski oraz Kamil Grosicki, którzy radzili sobie dość dobrze. Poprawną grę można było zauważyć u Grzegorza Krychowiaka oraz Krystiana Bielika. Pozostali pomocnicy mogli sobie poradzić nieco lepiej.

Napastnicy

Dość istotną grupą zawodników w reprezentacji Polski na mundialu byli napastnicy. Ich gra w każdym meczu oceniana jest na średnim poziomie. Robert Lewandowski strzelił gole dla Polski, jednak jego gra w żaden sposób nie powalała i mógł dać z siebie więcej. Słabą grę można było zauważyć również u Arkadiusza Milika oraz Karola Świderskiego.

Trener

Głową reprezentacji Polski jest trener, Czesław Michniewicz. Jednoznaczna ocena jego osoby jest niezwykle trudna. Z jednej strony można go pochwalić, ponieważ Polska pierwszy raz od 36 lat wyszła z grupy. Polacy wyszli z grupy z drugiego miejsca, co można uznać za bardzo dobry wynik. Jednak z drugiej strony gra Polaków nie była zachwycająca. Sukcesem polskiej drużyny był przede wszystkim bardzo dobry bramkarz, który dość często ratował sytuację. Pozostali zawodnicy nie wykorzystali w pełni swojego potencjału, co dotyczy w szczególności Roberta Lewandowskiego. Polska awansowała do 1/8 finału Mistrzostw Świata fartem, jednak nie wykorzystała tego sukcesu.

Zakłady bukmacherskie

Mundial wciąż trwa, a z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej, które odbywały się w Katarze, nieodłącznie związane są zakłady bukmacherskie. Cieszą się one bardzo dużą popularnością wśród kibiców, jednak w tym przypadku tak istotny jest wybór rzetelnego bukmachera. Polecanym podmiotem jest SUPERBET, który ma bardzo atrakcyjną ofertę dla fanów różnych sportów. U bukmachera istnieje możliwość obstawiania w trybie live. Możliwe jest także sprawdzanie faworytów spotkań, kursów oraz wyników dalszych spotkań na mundialu na żywo. Warto sprawdzić SUPERBET kod promocyjny oraz zyskać dzięki swoim możliwościom.

Artykuł sponsorowany

Redakcja abinvesting.pl

Jesteśmy redakcją poświęcona finansom, biznesowi i rozwojowi osobistemu. Dzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami dotyczącymi zarządzania finansami, rozwijania umiejętności biznesowych oraz budowania pozytywnych nawyków i relacji.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?