abinvesting.pl

Strona o finansach, biznesie i rozwoju osobistym.

Volkswagen leasing
Finanse

Sprawdź finansowanie nowego Volkswagena

Sprawnie działający samochód to nieraz podstawa dobrze funkcjonującego przedsiębiorstwa. Właściciele firm potrzebują samochodów dostawczych lub reprezentatywnych pojazdów, którymi mogą udawać się na spotkania z kontrahentami. Często wybieraną przez nich formą użytkowania pojazdów jest leasing, ale jest on przeznaczony nie tylko dla przedsiębiorców. Samochody w leasing mogą otrzymać także osoby prywatne, które nie prowadzą żadnej działalności gospodarczej, lecz pracują tradycyjnie na etacie w firmie. Obecnie leasing jest bardzo dobrym rozwiązaniem, jeśli dana osoba nie chce brać standardowego kredytu samochodowego w banku.

Leasing samochodu – na czym polega?

 

Leasing pojazdu to nic innego jak użytkowanie samochodu w zamian za regulowanie comiesięcznych płatności z tym związanych. Jest to zatem forma wypożyczenia pojazdu za odpowiednią opłatą. Samochód pozostaje zatem własnością firmy leasingowej a wynajmujący tylko z niego korzysta. Ma możliwość wykupienia pojazdu na własność lub zwrotu właścicielowi po okresie umowy. Przedsiębiorcom zasadniczo opłaca się wykupienie samochodu od właściciela po okresie leasingu, ponieważ kupi auto w znacznie niższej cenie, a będzie mógł je odsprzedać komuś innemu po cenie rynkowej, więc będzie to dla niego czysty zysk. Musi jednak pamiętać, że od takiej czynności należy odprowadzić podatek vat. Nieco inne są procedury wzięcia auta w leasing przez osobę prywatną oraz przez przedsiębiorcę. Często firmy leasingowe nie wymagają aż tak dużej ilości dokumentów i stosują uproszczone procedury Polecany dla przedsiębiorców jest leasing Easydrive, który zakłada płatność minimalnych rat za użytkowanie pojazdu. Raty są ustalane jako kwoty, o które pomniejsza się wartość pojazdu na przestrzeni czasu – sprawdź na: https://www.vwfs.pl/klienci-biznesowi/finansowanie-samochodu/kalkulator-finansowy/vw-leasing-easydrive.html.

Volkswagen leasing i VW FS

 

Często pojazdami poddawanymi leasingowi są Volkswageny, ponieważ są niezawodne na drodze i rzadko się psują. Wielu przedsiębiorców oraz osób prywatnych wybiera Volkswagen leasing. Polecamy finansowanie Volswagena, który spełni oczekiwania kierowców. Wybierz optymalny dla Ciebie pojazd i ciesz się jazdą przy minimalnych nakładach środków. VW FS oferuje finansowanie na wynajem samochodów nowych oraz używanych dla każdego wymagającego klienta. Jeśli jednak ktoś nie chce korzystać z ofert banków, istnieją zawsze alternatywne źródła finansowania leasingu.

Jak działa kalkulator leasingu?

W kalkulatorach działających online można sprawdzić dowolny model samochodu, jaki interesuje przedsiębiorcę lub podmiot prywatny. Następnie trzeba określić, na jaki czas ma być zawarta umowa leasingu, jaka ma być liczba rat oraz w jakiej wysokości wkład własny posiada nabywca. Te wszystkie parametry pozwalają dostosować konkretną ofertę do wymagań danej osoby. Tam, gdzie standardowe oferty banków okazują się niekorzystne dla klientów lub też instytucje finansowe nie chcą się zgodzić na udzielenie finansowania, zawsze jest możliwość sięgnięcia po inne środki. Oferta finansowania może zostać dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego nabywcy, może zatem zakładać różne okresy kredytowania w zależności od tego, jakie formy są najbardziej dogodne dla klienta. Kalkulatory leasingowe to precyzyjne urządzenia, które idealnie wyliczą wysokość miesięcznych rat w odniesieniu do wprowadzonych danych. Skorzystanie z atrakcyjnego finansowania Volskwagena to minimum formalności i radość z bezproblemowej jazdy. Polecamy swe usługi w finansowaniu wybranych przez klientów pojazdów, m.in. nowego Volkswagena i wielu innych aut.